28 Lut Przepisy RODO

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z wymogami RODO informujemy, iż zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, spełniamy poniżej swój obowiązek informacyjny.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Firma THT Murat Kornaev, prowadząca markę Dziecięce Biuro Detektywistyczne Fishka Krakow Tours informuje, że administratorem danych osobowych Państwa oraz Państwa Dzieci przekazanych nam przez Państwa w związku z uczestnictwem w Spacerach Detektywistycznych dla Dzieci oraz innych projektach Fishka Krakow Tours jest firma THT Murat Kornaev z siedzibą w Krakowie, ul. Praska 54/12 b, 30-322 Kraków, NIP: 677 22 42 976 ( zwana dalej „Firmą”).

JAKIE DANE ZNAJDUJĄ SIĘ W NASZEJ BAZIE?
W naszej bazie, w zależności od  tego, w jaki sposób współpracowaliście Państwo z nami lub w jaki sposób kontaktowaliście się Państwo z nami lub my z Państwem, mogą znajdować się dane Państwa i/lub Państwa Dzieci takie jak np.:

• ·adresy mailowe,

• ·adres korespondencyjne,

• ·numery telefonów (stacjonarne lub/i komórkowe),

• ·imię i nazwisko Państwa i/lub Państwa Dzieci,

• ·wiek Dzieci,

• ·itp.

W JAKIM CELU WYKORZYSTYWANE SĄ DANE?

Dane te potrzebne są nam po to, abyśmy mogli się z Państwem kontaktować w celu przekazania ważnych informacji (np. o Państwa zamówieniu, o nowych spacerach i innych ciekawych wydarzeniach prowadzonych przez Dziecięce Biuro Detektywistyczne Fishka Krakow Tours itp. ) lub w celu realizacji Państwa zamówienia.

CZY DANE SA UDOSTĘPNIANIE INNYM PODMIOTOM LUB PODLEGAJĄ ZAUTOMATYZOWANEMU PRZETWARZANIU?

Firma THT Murat Kornaev nie udostępnia danych Państwa i Państwa Dzieci innym podmiotom oraz nie podlegają one zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu).

Wyjątkiem moga być podmioty, które umożliwiają realizację Państwa zamówień i kontakt z Państwem. Są to firmy pośredniczące w płatnościach elektronicznych, firmy oferujące usługi księgowe, firmy hostingowe i umożliwiające wysyłkę newsletterów, które gwarantują stosowanie odpowiednich środków ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa.

SKĄD MAMY PAŃSTWA DANE?

Podają nam Państwo swoje dane (najczęściej imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, wiek i imiona Dzieci) dobrowolnie, zapisując się do newslettera, zapisując się (mailowo, przez facebook lub telefonicznie) na spacery lub kontaktując z nami poporzez formularz na stronie www.fishkakrakowtours.com.

Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę THT Murat Kornaev do czasu wycofania przez Państwa zgody. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, udostępnimy Państwa dane osobowe, jedynie na wniosek uprawnionych organów państwowych np. Policji.
JAKIE MACIE PAŃSTWO PRAWA W ZWIĄZKU Z ADMINISTROWANYMI PRZEZ NAS DANYMI?

Są to następujace prawa : prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowychoraz prawo do przenoszenia danych na innego administratora, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

INFORMACJE KOŃCOWE:

Jeżeli chcecie Państwa cofnąć zgodę lub skontaktować się w sprawie realizacji któregoś z wymienionych praw prosimy o wysłanie pisma na adres mailowy: fishkakrakow@gmail.com lub pocztą tradycyjną na adres: THT Murat Kornaev, ul. Praska 54/12 b, 30-322 Kraków.

Administrator dokłada wszelkich starań, by chronić Państwa dane przed udostępnianiem ich osobom nieupoważnionym, zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

No Comments

Post A Comment